kartes-hakkimizda

HAKKIMIZDA

Kar-Tes Kesici Takımlar kurulduğu 1981 yılından bu yana metal kesim ve işleme uygulamalarında sektöre yenilikçi, tecrübeli ve güçlü bakışıyla yön vermektedir. Uluslararası markalarıyla Türkiye’de lider konumda bulunan Kar-Tes uzman ekibi ve geniş CNC parkuruyla birlikte daire testere bileme ve şerit testere kaynak hizmetlerini de sunmaktadır.

Kar-Tes Kesici Takımlar her zaman Türk sanayi ve üreticilerine en iyi çözümleri sağlayabilmek adına yüksek kaliteli ürünleri dünyanın seçkin noktalarından ithal etmekle beraber, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik özel üretim çalışmalarında da bulunmaktadır.

Misyonumuz; gelişen teknolojiyle birlikte firmaların üretim hatlarında ortaya çıkacak her türlü ihtiyacı, kendi hizmet birimleri ve ürünlerini geliştirerek en hızlı ve değerli sonuçlarla cevap vermek, Türk sanayi ve üretimine katkı sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti için uzman ekibi ile üretim hattında gerekli eğitim ve hizmetleri sağlayarak birlikte çalıştığı firmaların en iyi sonuçları almasını sağlamaktadır.

Misyonumuz

Kar-Tes her zaman Türkiye sanayisine ve üreticilerine en iyi üretimleri sağlayabilmek adına en kaliteli ürünleri üreterek ve ithal ederek çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti için uzman ekibi ile üretim hattında gerekli eğitim ve hizmetleri sağlayarak birlikte çalıştığı firmaların en iyi sonuçları almasını sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Gelişen teknoloji ile birlikte çalıştığı firmaların üretim hatlarında çıkacak her türlü iyileştirmeye ve gelişmeye bağlı olarak ortaya çıkacak her türlü ihtiyacı, kendi hizmet birimleri ve ürünlerini geliştirerek en hızlı ve değerli sonuçlarla cevap vermek ve Türk sanayi ve üretimine gelişimi konusunda katkı sağlamaktır.

Değerlerimiz

İletişime odaklan
İşine tutku duy
Her zaman ilerle
Sürekli ekip çalışması

Yaklaşımımız

İhtiyacı doğru anla
Doğru ürüne yönlendir
Müşterinin yanında ol