CUTERAL

HER SİSTEM, VERİMLİLİĞİ KADAR ETKİNDİR!

Cuteral farklı sektörlerdeki bir çok tesisi ile Türkiye’nin en dinamik gruplarından olan İttifak Holding bünyesinde 1989 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden bugüne, çeyrek yüzyılı aşan tecrübesiyle müşterileri için Cuteral markasıyla, açılı yarı ve tam otomatik,  mafsallı, sütunlu, hızlı kesim ve PLC gibi bir çok modelde testere tezgâhları ile birlikte yüksek hızlı kesim daire testereleri üretiyor. Milleral markasıyla da anahtar teslim değirmen sistemleri üretiyor. Viteral markasıyla da Milleral gibi kendi sektörü olan yemcilikte anahtar teslimi tesisler ve ekipmanlar üreterek yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Yüksek seviyede uluslararası iş deneyimine sahip profesyonel kadrosuyla, uluslararası normlardaki iş alışkanlıkları ve güçlü sermaye yapısıyla üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetler sürecini başarıyla yönetiyorlar; Cuteral markasıyla dünyanın birçok ülkesine teknolojilerini ulaştırıyorlar.

Sektörün geleceğine dair belirlediği hedefler ve ürettiği makinelerle kurumsal gelişimini her geçen gün güçlendirerek faaliyet gösterdiği alanda, sadece makine değil; teknoloji, kalite, güven ve müşterileri için konfor üretiyorlar.

Sahip olduğu bilgi, deneyim ve teknik alt yapıyla, insanlığa duyduğu sorumluluk bilinciyle besliyor, sektörümüzün ve küresel ekonominin gereksinim duyduğu yeni teknolojileri geliştiriyorlar. Üretim hızı ve standardizasyonunda istikrarlı, üretim maliyetlerinin minimize edilmesinde ekonomik, enerji verimliliğinde akılcı sistemler kurarak, üretim aşaması ve satış sonrasında destek ihtiyaçları için hızlı ve güvenli çözümler sunuyorlar.

Üretim ve işletmecilik faaliyetlerinin tüm aşamalarında sadece kurumsal paydaşlarına değil, birlikte yaşadığı herkese,  dünyaya ve onun doğal dengesine verdiği büyük önemle süreçlerini yönetiyorlar. Tıpkı kendi makine üretim sürecinde olduğu gibi ürünlerinde her zaman doğal dengenin korunmasını gözetiyorlar.

Uluslararası ticari etiğe uygun rekabet edebilirlik prensibiyle üretimini gerçekleştirdiği etkin sistemleri, geniş bir coğrafi yelpazede çok sayıda ülkeye taşıyorlar. Global ölçekte üretim ve pazarlama faaliyetleri yürütebilmenin, etkin insan kaynakları yönetimi ile istikrara kavuşacağının farkındalığıyla, takımdaşlık ruhunun mutluluğu ve huzuruyla çalışarak, üretiyorlar.

Koşulsuz müşteri tatmini ve kalite artışı hedeflerine ulaşabilmeyi stratejik yönetim anlayışının en önemli çıktılarından olarak görüyorlar.  Elde ettikleri başarılarla yetinmiyor, takım ruhu içerisinde organizasyon bütünlüğüyle birlikte öğrenme yollarını açık tutuyorlar. Öğrendikçe yenileniyor, yenilendikçe gelişiyor, paydaşlarına yeni sistemler ve deneyimler sunuyorlar.

Deneyimli teknik kadrosu, küresel ölçekte üretim yapan tesisi ve müşterileri için en etkin çözümler sunan pazarlama kadrosuyla dünyanın farklı bölgelerindeki 30’dan fazla ülkesine Cuteral markalı şeritli testere tezgâhlarını taşımaya devam ediyorlar.