EYAN

Merkezi Tayvan’da bulunan Eyan Makine Aletleri Co, Ltd Taichung 20 yılı aşkın süredir testere bıçağı bileme makinesi, dairesel bıçak bileme makinesi üretimi yapmaktadır. Yılların tecrübesi ile kullanıcı dostu makineler üreten Eyan, teknolojiye yapmış olduğu yatırımları ile sürekli gelişime inanmaktadır.

Makineleri kullanıcı dostu ve daha etkili olacak şekilde tasarlamak ve yenilemek için son teknoloji testere bileme materyalleri geliştiren Eyan, yıllar geçtikçe, müşterilerinin ihtiyacını karşılamak için yeni modeller üretmektedir. Söz gelimi Eyan, CNC tezgahlarında 2500 mm çapa kadar keskinleştirme bıçağı sunan dünyadaki tek tedarikçidir. Makineleri otomobil, elektronik, kağıt, plastik, gıdalar, spor malzemeleri, bisikletler ve daire testere bıçakları, dairesel bıçaklar, kesicili bıçaklar, frezeler ve matkapları keskinleştiren diğer endüstriler dahil olmak üzere birçok sektör tarafından tercih edilmektedir.

You ought to be able to back lawessaywritingservice up the information with sources that you have discovered yourself, either offline or online.

Markanın teknoloji yoğun ekipmanlardaki mükemmel performansı Eyan’ı sektörünün lideri haline getirmekte, ürünleri Japonya’dan , ABD’ye, Tayland’dan Türkiye’ye kadar markayı uluslararası pazarda başarıyla temsil etmektedir. Eyan, yüksek verimli makine, olağanüstü sonuç kalitesi ve uzun hizmet ömrü ile dünyadaki müşterilerine en iyisini sunmaya devam etmektedir.