GSP

GSP – High Tech Saws, s.r. Zborovice’de yerleşik, geleneksel bir kesici alet üreticisidir. Üretimin başlaması, Pilana şirketinin şubesini  kurduğu ve en başından itibaren metal kesmek için daire testere bıçakları üretmeye başladığı 1948 yılına kadar uzanıyor. Üretilen tüm aletler 1992 yılına kadar PILANA, 1999 yılına kadar SCHULER PILANA adı altında teslim edildi ve şu anda ürünler tüm dünyada GSP-High Tech Saws olarak biliniyor.

Logo değişikliği, firmanın müşteri hizmetleri stratejisindeki değişikliğini yansıtıyor. Kitlesel bir standart alet tedarikçisinden, pazarın ihtiyaçlarına göre uzmanlaşmış testere bıçağı üretimi ve dağıtımını yapan bir firmaya doğru gelişen GSP  bugün  yeni ve gelişmiş üretim süreçlerine sürekli yatırım yapmaktadır. GSP – High Tech Saws, s.r. Çek Cumhuriyeti’nde HSS testerelerinin tek üreticisidir.

ISO 9001 belgeli GSP, alanındaki geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekmektedir. Bugün GSP ürünleri tüm Türkiye’de Kar-Tes Kesici takımar güvencesiyle satışa sunulmaktadır.