TESTERE BİLEME HİZMETİ

Bizden Notlar,

Kar-Tes Kesici Takımlar olarak 38 yıldır müşterilerimizin HSS ve Friksiyon-Segmanlı bileme işlemlerini profesyonel kadro ve tezgahlarımızda başarıyla yapmaktayız.
Bünyemizde yer alan 8 adet CNC ve 4 adet yarı otomatik HSS bileme tezgâhları ile, 8 Adet Friksiyon-Segmanlı bileme parkurumuzla siz değerli müşterilerimizin kesim işlemlerine uygun özel ve standart formlar üzerinde hizmet vermekteyiz. (Tezgâh markalarımız %95 Alman, %5 Taiwan menşeidir.)

Bakım & Kalibrasyon Önemlidir,

Bünyemizde yer alan tezgahlarımızın mekanik ve elektrik-elektronik bakımları zamanında yapılmakta ayrıca belirli aralıklarla tezgahlarda çeşitli çaplar üzerinde diş formları oluşturup tarafsız profesyonel kalibrasyon firmalarına ultra hassas ölçümlere gönderilmektedir.

Kendi Gözlem Merkezimiz,

Tezgahlarımızda oluşturulan farklı müşteri numuneleri belirli aralıklarla elektronik mikroskop ekipmanlarıyla bilgisayar ortamında (diş uçları ve açıları) incelenmektedir.

Hangi Aralıklarda İşlem Yapmaktayız?

Bileme parkurumuzda yer alan tezgahlarımızla HSS modellerde Ø850 mm’ye kadar, Friksiyon-Segmanlı modellerde ise Ø1600 mm’ye kadar bileme işlemlerini yapmaktayız.

Verimliliğinizi Arttırmak İçin Çalışıyoruz,

Uzman bileme ve teknik satış kadromuzla firmanızı ziyaret ediyor kesim yaptığınız malzemeleri, kullanılan testere modelini ve testerenin kullanıldığı makineler üzerinde incelemeler yapıyoruz, standart veya standart dışı formlarda teknik ekibimiz yaptığı analizlerle en iyi çözümü sunmakta, gerektiğinde iş ortağımız üretici firmalarla beraber fabrika ziyaretleri gerçekleştirmekteyiz.

Testere Servis İşlemi,

Bünyemizdeki servis araçlarımızla Ümraniye İmes bölgesinden Gebze-Adapazarı bölgesine kadar hizmet vermekte, müşterilerimizin bileme ve yeni sipariş ürünlerini ücretsiz dağıtıma çıkarmaktayız.

Testere Kaynak Hizmetimize gidebilir ya da Hizmetlerimiz kategorimize geri dönebilirsiniz.