TESTERE KAYNAK HİZMETİ

Bizden Notlar

Firmamız bünyesinde bulundurduğu son teknoloji teçhizatla birlikte şerit testere alanında adından en çok bahsettiren firmalar arasında yer almaktadır. Kaynakhane birimimizde yer alan “IDEAL” ve “TEMELSAN” marka kaynak makinelerimiz, İtalyan menşei pnömatik makas sistemlerimiz ve özel tasarım ekipmanlarla şerit testere tedarikçimiz Robert Röntgen firmasının uygulamış olduğu testlerden tam not alarak gerek makine parkuruyla gerekse de tecrübeli çalışanlarımızla birlikte şerit testere kaynak, onarım ve satışı konusunda sektöründe lider konumdayız.

Robert Röntgen Firması Hakkında

100 yılı aşkın tecrübe ve Dünya genelindeki satış ağlarıyla Robert Röntgen Co. Avrupa’nın en büyük üretim kapasitesine sahip merkezi Almanya Remscheid’ ta bulunan lider şerit testere üreticisidir.

Hangi Ölçüler Üzerinde Çalışıyoruz?

25 yılı aşkın tecrübeli ekibimiz ve Türkiye’deki en geniş şerit testere stok hacmiyle Bi-Metal ve Karpit (Elmas Uçlu) şerit testerelerde 6mm’den 80mm’ye, Karbon şeritlerde 6mm’den 25 mm’ye ve dişsiz şeritlerde 10mm’den 100mm’ye kadar şerit testerelerin satış, kaynak ve onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Satış Sonrası Teknik Destek

Satışını gerçekleştirdiğimiz R.Röntgen ürünleri yanı sıra teknik anlamda yaşanabilecek her türlü kesim sorunlarında başta firmamız ve belirli aralıklarla Almanya’dan gelen mühendisler eşliğinde müşterilerimizin basit veya kompleks kesim işlemleri üzerinde çalışmalar yapmakta, şerit testere hatve / tür seçimi ve kesim parametreleri konusunda en iyi çözümleri sunmaktayız.

Teknik Anlamda Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kesim işlemi şüphesiz tek bir parametre üzerinden değerlendirme yapılacak proses değildir, herhangi kesim işleminde verim faktörünü etkileyen birçok etmen bulunmaktadır. Bizler sadece şerit testere tedarik etmekle kalmıyor teknik kadromuzla müşterimizin aşağıdaki bütün aksiyonlarını gözlemliyoruz;

  • Makinenin marka-modeli,
  • Maknenin bakım, onarım ve yaş durumu,
  • Konstrüksiyon yapısı,
  • Kesilen malzeme türü,
  • Tezgâh ve malzeme sehpalarının geometrik terazi durumu,
  • Kullanılan soğutma suyu miktarı, özelliği ve konsantrasyonu,
  • Operatör kullanım bilgisi,
  • Teknik kesim parametreleri,
  • Makine eksik, hata ve arızaları,
  • Malzeme bağlama metotları. (tekli veya paket halinde)

Kar-Tes olarak her geçen yıl makine parkurunu yenilemekte ve müşteri talepleri doğrultusunda teknolojik gelişmeleri baz alarak sürekli kendini yenileme ve geliştirme politikasıyla hizmet ve yatırımlarımıza devam etmekteyiz. Her geçen gün artan müşteri portföyü, Türkiye’nin önde gelen saygın kullanıcı referansları ve en uygun fiyat garantisiyle kullanım adet ve ölçüleri ne olursa olsun sizlere de hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Testere Makinası Bakım ve Onarım Hizmetimize gidebilir ya da Hizmetlerimiz kategorimize geri dönebilirsiniz.